• PREČO SI ZVOLIŤ PRÁVE ŠKOLU V ŽABOKREKOCH?

• 21. 3. 2023
        1. V spolupráci s rodičmi sa snažíme vytvárať deťom rodinné prostredie.
        2. Škola je v mieste bydliska a nemusíte dieťa stresovať už od 1. ročníka dochádzaním do iných miest.
        3. Moderná zrekonštruovaná budova školy a školského areálu.

4. Nižší počet žiakov v triede = individuálny prístup ku každému dieťaťu.
        5. Snažíme sa pracovať s deťmi tak, aby nadobúdali zručnosti a vedomosti, aby sa formovali ich schopnosti a získavali mravné a spoločenské postoje a tak sa rozvíjala ich osobnosť.
        6. Kvalifikovaný pedagogický kolektív.

7. Výučba anglického jazyka od 1. ročníka.
        8. V našej škole vyučujeme informatiku od 2. ročníka.
        9. Škola disponuje: IKT učebňou, telocvičňou, permakultúrnou triedou, interaktívnymi tabuľami v triedach,
        10. Možnosť stravovania sa v zrekonštruovanej školskej jedálni.

11. Možnosť zapísať sa do ŠKD - činnosť ŠKD od 06:00 hod. do 16:15 hod.
        12. Kvalitná a príkladná spolupráca s rodičmi a zapájanie sa do školských a mimoškolských aktivít: Mikuláš, Vianočná besiedka, Karneval, Deň Zeme, Noc s Andersenom, Stavanie mája, Deň matiek, MDD, Tvorivé dielne, rozlúčka so štvrtákmi, výlety, exkurzie, kiná, múzeá, divadlá, škola v prírode, lyžiarsky a plavecký kurz, ... účasť na rôznych kultúrnych podujatiach obce. Viac fotografií z akcií školy si môže pozrieť na stránke: Fotogaléria

13. Pestrá krúžková činnosť – vlastná SZUŠ DeepDance Žabokreky + Folklórny krúžok, Mladý záchranár, Športový krúžok, Jiu – Jitsu.
        14. Účasť a úspechy našich žiakov v rôznych súťažiach: Šaliansky Maťko, Hviezdoslavov Kubín, Turčianske hry, iBobor, Všetkovedko, Matematická pytagoriáda, Turiec maľovaný, Mladý záchranár a mnoho iných...

TEŠÍME SA NA VÁS !